zajęcia matematyki w Cubus

KONKURS w Cubus – Memoriał Urszuli Marciniak

To nie tylko zawody matematyczne – to prawdziwe święto myślenia logicznego i popularyzowania matematyki.

Wspaniałe jest to, że każdy może wziąć udział, niezależnie od wieku, a uczestnictwo jest zupełnie bezpłatne. Memoriał Urszuli Marciniak to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim okazja do rozwijania własnych zdolności i pasji matematycznych.

Przygotowanie do Memoriału to szansa na rozwijanie swoich umiejętności poprzez rozwiązywanie zadań z zeszytów Logi oraz treningowych łamigłówek. To idealny sposób na stawienie czoła matematycznym wyzwaniom i rozwinięcie swojej kreatywności.

Warto podkreślić, że Memoriał Urszuli Marciniak to wydarzenie o ogólnopolskim zasięgu-  to święto matematyki obejmujące całą Polskę!

Pierwszego MUM-u, który miał miejsce we Wrocławiu w 2017 roku. W 2024 roku Memoriał odbędzie się w kilku regionach Polski. To dowód na to, jak ogromne zainteresowanie budzi ta inicjatywa. W dniu 11.01.2024 odbędą się eliminacje w Cubus w ramach tegoż konkursu.

Dla uczestników przygotowano różnorodne kategorie wiekowe, obejmujące od najmłodszych uczniów po dorosłych. Młodzicy, Juniorzy, Licealiści oraz Dorośli – każdy znajdzie coś dla siebie! TU w LINKU https://lamiglowki.net/zasady-rozwiazywania macie przegląd typów łamigłówek. 

Zadania treningowe można też znaleźć na https://www.puzzle-loop.com/

W razie pytań czy dodatkowych informacji, skontaktujcie się z nami: szkola@cubus.edu.pl

Warto być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które jednoczy ludzi w fascynującej podróży przez matematyczne tajniki 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *