POPRAWKA Z MATEMATYKI? Pomożemy!

Jeśli wynik z egzaminu maturalnego z matematyki nie spełnił twoich oczekiwań, nie martw się – nadal masz szansę na poprawę!! W tym samym roku możesz napisać poprawkę i uzyskać świadectwo dojrzałości z zadowalającym Cię wynikiem. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wartościowych informacji, które pomogą Ci w opanowaniu sytuacji.
Gdzie sprawdzić wynik matury 2023?
Ogólnopolskie wyniki matur zostaną ogłoszone na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Wyniku możesz szukać szukać na specjalnym portalu ZIU, dostępnym na stronie ziu.gov.pl/login. Jeśli nie chcesz sprawdzać wyniku swojej matury online, możesz to także zrobić osobiście w szkole, do której się uczęszczało. W tym celu należy odebrać świadectwo maturalne z wynikami egzaminu.
https://ziu.gov.pl/login

Kto może przystąpić do poprawki z matury z matematyki?

Wszyscy absolwenci, którzy nie zaliczyli egzaminu maturalnego z matematyki, mogą przystąpić do poprawki. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem szkoły średniej, absolwentem ubiegłego roku czy osobą dorosłą, która chce uzyskać świadectwo dojrzałości, masz możliwość poprawy swojego wyniku. Nie trać nadziei – Matura Poprawkowa daje ci kolejną szansę!

Kiedy odbędą się egzaminy i jak wygląda matura poprawkowa?

Egzaminy poprawkowe z matematyki w ramach Matury Poprawkowej 2023 odbędą się w ustalonych terminach. Część pisemna planowana jest na 22 sierpnia 2023 roku, natomiast część ustna zostanie przeprowadzona 21 sierpnia 2023 roku. Przygotuj się do intensywnego okresu nauki, który pomoże ci zdobyć wymagane wyniki i osiągnąć sukces!

Co można poprawić?

W ramach Matury Poprawkowej z matematyki masz możliwość poprawy swojego wyniku z tego przedmiotu. Skup się na przygotowaniu do egzaminu pisemnego na poziomie podstawowym lub wybierz egzamin ustny bez wskazywania poziomu. To twój czas, aby udowodnić swoje
umiejętności i zdobyć wymagane minimum 30% punktów. Skup się na swojej motywacji i wytrwałości, a osiągniesz zamierzony cel!
Przygotuj się na intensywny okres nauki, wykorzystaj dostępne zasoby i nasze wsparcie wsparcie, a osiągniesz zamierzony wynik.

Zapisz się na letnie zajęcia przygotowujące do poprawki z matematyki w CUBUS.
Zadzwoń 537 237 137
Nie trać nadziei – zrób kolejny krok w kierunku swojej przyszłości już teraz. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *