SZKOŁA PONADPODSTAWOWA

Matematyka w szkole ponadpodstawowej: Klucz do sukcesu i przyjęcia na studia

W rozwijającym się świecie matematyka nabiera coraz większego znaczenia. Wielu pracodawców i uczelni przykłada ogromną wagę do umiejętności matematycznych. W kryteriach przyjęcia na studia, nawet na kierunkach medycznych, często znajdują się wymogi związane z matematyką. Umiejętność logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i analizy danych staje się nieodzowna w wielu dziedzinach zawodowych.

Dlatego tak ważne jest, aby praca nad materiałem matematycznym rozpoczęła się już od klasy 1. Wcześniejsze budowanie silnych podstaw matematycznych daje uczniom pewność siebie i umożliwia im rozwijanie umiejętności w zakresie matematyki na wyższych poziomach nauczania oraz sukces na maturze. NIE CZEKAJ ! Zacznij już od klasy 1.

W naszej szkole oferujemy różnorodne kursy i zajęcia, które mają na celu wszechstronny rozwój matematyczny uczniów szkół ponadpodstawowych. Nasze zajęcia przygotowują uczniów do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Pomagamy uczniom zdobyć głębszą wiedzę i zrozumienie matematyki, rozwijać umiejętność analitycznego myślenia oraz opanować strategie rozwiązywania skomplikowanych zadań.

PROPONUJEMY:

SYMPLEKS – zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb kursanta,

SYMPLEKS DUAL- zajęcia w parach, (dlaczego? – zadzwoń 537 237 137)

PORANNY POWER – gdy kończysz lekcje w szkole późno, przyjdź do nas na kawę i porcję matematyki z rana. Ta sama wartość w niższej cenie. Kawa gratis 😊

MATURA – przygotowanie w klasach 3,4,5 do egzaminu maturalnego. Program ustalany indywidualnie.

POPRAWKA – zajęcia hybrydowe przygotowujące do egzaminu poprawkowego z matematyki.

NIE WIESZ jakie zajęcia wybrać?

 Zadzwoń: 537 237 137 lub zgłoś się